logi CRIS

Zintegrowana strategia zrównoważonego zarządzania wodami w zlewni

logo IETU logo_IOS logo NIVA
22 listopada 2017

Polsko-norweskie innowacje z udziałem IETU

Program Polsko - Norweska Współpraca Badawcza, którego operatorem jest NCBiR, jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć bilateralnych w Europie. Konferencja podsumowująca program odbyła się 21 listopada w Warszawie. Zaprezentowano na niej 6 wybranych projektów z obszarów: zmiany klimatu, środowisko, gender, nauki społeczne i zdrowie.

więcej

26 października 2017

System CRIS – narzędzia do wieloaspektowego zarządzania zlewnią na Kongresie GIS

Narzędzi wspierające decydentów zajmujących się nie tylko gospodarką wodną, ale również planowaniem przestrzennym, rolnictwem czy ochroną środowiska na terenie zlewni IETU zaprezentował na Kongresie GIS.

więcej

10 października 2017

Już wkrótce prezentacja Systemu CRIS na Kongresie GIS

Na Kongresie GIS 2017 IETU zaprezentuje rozwiązanie dla skutecznego wieloaspektowego zarządzania zlewnią. SYSTEM CRIS to zestaw narzędzi dla decydentów zajmujących się nie tylko gospodarką wodną, ale również planowaniem przestrzennym, rolnictwem czy ochroną środowiska na terenie zlewni.

więcej

11 czerwca 2016

System CRIS jako narzędzie w zarządzaniu zlewnią – publikacja projektu


Na portalu Arcana GIS (serwis EsriPolska) w maju 2016 ukazała się publikacja promująca rezultaty projektu CRIS pt. System CRIS jako narzędzie w zarządzaniu zlewnią. Zachęcamy do przeczytania artykułu.

18 marca 2016

Konferencja końcowa projektu CRIS

W Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych 17 marca 2016 odbyła się konferencja końcowa projektu Zintegrowana strategia zrównoważonego zarządzania wodami w zlewni.

więcej

logo ng logo pnrp logo ncbir

Projekt wspierają:
logo in2in mg foto
Wspieramy równe szanse w nauce "UNESCO Gender and Science"
logo Unesco

Stronę odwiedzono 42 razy